• Kauçuk ve Plastik Fuarı
  • 20-23 Ekim 2021
Kalan Süre

K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı tüm dünyada ses getiriyor


Kauçuk ve plastik sektörünün yeni adresi K+  Fuarı, yurt dışı tanıtım ve pazarlama çalışmalarına hızlı başladı. CNR Holding’in Dubai ve Londra ofisleri ve özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente üzerinden sürdürdüğü bu çalışmalar, dünyanın dört bir tarafına ulaştı.
 
Sektörün en güçlü platformu olma hedefiyle yola çıkan K+ Fuarı'nın yurt dışı tanıtımlarının ilk durağı Çin oldu. Şangay'da düzenlenen Uluslararası Kauçuk Teknolojisi Fuarı’na standlı katılım yapılarak binlerce potansiyel alıcıya ulaşıldı.  Bir sonraki rota, sektörün en büyük fuarının düzenleneceği Almanya Dusseldorf için ise hazırlıklar başladı.
 
 
Kauçuk ve plastik sektörünün ihracat kapasitesine büyük katkılar sağlayacak olan K+ Fuarı, 02-05 Haziran 2021 tarihleri arasında global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek
 
Dünyanın dört bir yanından otomotiv, plastik, kauçuk, kimya, makine gibi 30 sektörde faaliyet gösteren üretici ve tedarikçileri bir araya getirecek olan fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif ve ITF fuarcılık A.Ş. ve Kauçuk Derneği tarafından organize edilecek.
 
300‘ün üzerinde markanın yer alacağı K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı’nı 20 binin üzerinde yerli ve yabancı alıcının ziyaret etmesi hedefleniyor.