• Kauçuk ve Plastik Fuarı
  • 20-23 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

K + Kauçuk Fuarı için devr-i alem

Kauçuk ve plastik sektörünün en güçlü uluslararası platformu olma hedefiyle yola çıkan K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı'nın yurt dışı tanıtımları aralıksız bir şekilde devam ediyor. İlk tanıtımları, Şangay Uluslararası Kauçuk Teknolojisi Fuarı’nda yapılarak binlerce potansiyel alıcıya ulaşan K+ Fuarı’nın adresi bu kez Düsseldorf oldu.
 
 
K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı'nın Almanya tanıtımları, dünyanın en büyük kauçuk fuarı olan Düsseldorf K - 2019’da el ilanı, broşür ve davetiye dağıtımının yanı sıra şehrin en işlek caddelerinde billboard ve reklam çalışmaları olarak gerçekleşti. Ayrıca CNR Holding’in alanlarında uzman yurt dışı pazarlama ve satış ekibi uluslararası acenteler, devlet kurumları ve sektörün en önemli dernekleri ile de temasa geçti. 
 
 
Kauçuk ve plastik sektörünün ihracat kapasitesine büyük katkılar sağlayacak olan K+ Fuarı, 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Siz de, K + Kauçuk ve Plastik Fuarı’nda yer alarak sektörün yeni teknoloji ve uygulamalarıyla tanışıp, uluslararası yeni iş bağlantıları kurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.